Dinsdag 21 september, op de eerste herfstdag, vragen 21 jonge boeren en boerinnen aandacht voor een gezonde bodem en biodiversiteit. Zij onderschrijven het “Samen voor Grond” manifest.

Deze jonge boeren houden zich dagelijks bezig met een vitale bodem voor onze toekomstige generaties. Zij zetten zich in voor natuurvriendelijke en regeneratieve landbouw. Een toekomstige landbouw waarbij zij zorgen voor bodemherstel, voor meer biodiversiteit en meer leven. Geen gif, geen kunstmest. Niet het vernietigen van leven, wel het verbeteren van de bodem. Gezonde voeding staat bij hen centraal.

Al meer dan 300 organisaties (onder andere de BD-Vereniging), politici en duizenden burgers tekenden het manifest “Samen voor Grond” Deze actie begon op 21 maart jl. (lente). Toen vroegen 21 ouders met baby’s aandacht voor de bodem en op 21 Juni (zomer) waren het grootouders met kleinkinderen die aandacht vroegen voor het “Samen voor Grond” manifest. Zie https://aardpeer.nl/samenvoorgrond-manifest/