Home - Activiteiten - 70 jaar Warmonderhof, bezoek aan Thedinghsweert
Laden Evenementen
  • Dit event is voorbij.

24 juni: Bezoek aan Thedinghsweert

Van 1971 tot 1994 is Warmonderhof gevestigd op het landgoed Thedinghsweert, Kerk Avezaath. Alle oud Warmonderhoffers zijn uitgenodigd door Woonvereniging Thedinghsweert om een nostalgische tour te maken over deze prachtige plek, waar voor velen mooie herinneringen liggen. Ook leuk als je wél Warmonderhof hebt gedaan, maar Thedinghsweert alleen van de verhalen kent. Francis Schennink en Ellen Winkel geven een rondleiding. Het flowform-project staat hierin centraal. De woonvereniging wil dit mooi gaan opknappen en zoekt hulp om dit mogelijk te maken. Alle Warmonderhoffers zijn welkom, graag aanmelden via: 70jaar@warmonderhof.nl. Voor meer informatie: www.warmonderhof.nl/70jaar